Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA

Zobacz również: Biuro Karier WSIiZ | Biuro Karier WSE | Linki | Dodaj ofertę

Biuro Karier: Oferty pracy, praktyk i staży

Poszukujemy chętnych do udziału w dwumiesięcznym wolontariacie EVS w okresie lipiec-sierpień, który odbędzie si ę we Francji. Do głównych zadań wolontariuszy należeć będą drobne prace renowacyjne lokalnych zabytków i ich okolic oraz przygotowywanie wydarzeń kulturalnych dla społeczności lokalnej. więcej »

2018-04-10

Studenckie Praktyki Zawodowe Grecja-Cypr 2018

Firma Black Betty jako pionier w usługach consultingowych współpracuje z renomowanymi sieciami hotelowymi na terenie Grecji oraz Cypru.

Każdego roku nasi klienci poszukują doświadczonego personelu do pracy w sezonie letnim (maj-wrzesien), jak również studentów chcących zdobyć niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w branży hotelarsko-turystycznej czy też gastronomicznej.

2018-04-05

Pilot przewozów autokarowych

Biuro Turystyki ALBATROS (we współpracy z firmą SINDBAD) poszukuje osób na stanowisko: PILOT PRZEWOZÓW AUTOKAROWYCH (linie do Anglii/Francji) na relacjach rozpoczynających się min. z miejscowości: Przemyśl/Lublin/Kraków.

2018-04-05

TELC